Odpočinek

Ahoj Všem

Nastává čas dovolených, čas odpočinku a relaxace. Kdo z nás, ale opravdu dovolenou má? A kdo z nás na ní skutečně odpočívá?

Ležíme na pláži, nebo se opalujeme na zahradě. Zdánlivá pohodička. Zvenčí klid a mír, ale uvnitř?

Uvnitř se odehrává tornádo myšlenek. Naše mysl, která utichá až při opravdu tvrdém spánku, nám odpočinek jen tak nedopřeje. Neustále nám nabízí nové a nové podněty k přemýšlení. Jelikož je to fištulínka, vybízí nám často témata a situace, které nám byly nepříjemné. Jsme tudíž vybízeni, je prožívat znovu a znovu. Když se nás někdo všimne a podívá se z blízka, jak tak ležíme na opalovacím lehátku, uvidí naše zkrabatělé tváře, plné starostí.

Je vám tohle povědomé? Poznáváte se v tom? Jestli ano, tak právě pro Vás mám dnešní inspiraci.

Pojďte si už konečně odpočinout. Vypnout nejen tělesně, ale také duševně. A jak že se to dělá?

Metod existuje spousty. Každý má tu svou. Mě nejlépe pomáhá meditace. Zavřu si oči, naladím se na své tělo, začnu poslouchat svůj dech a prociťovat každou svou část. Od vlasů až po nehty na prstech u nohou. Můj muž má na myšlenky jiný fígl. Vždy když mu nějaká přiletí, snaží se jí světelným paprskem odehnat a rozpustit.

Jaké jsou vaše metody? Budu moc ráda, když mi je napíšete do komentářů pod článek.

Nakonec bych Vám chtěla popřát, abyste si načerpanou pohodu odnesli i do chvílí, kde je jí nejméně. Užívejte léta, slunných teplých dní a voňavé přírody

P. S. To jak je, důležité odpočívat jsem si uvědomila na své dovolené a natočila jsem vám o to video.

S láskou a radostí

Catharine

Připravila jsem pro vás video zde:

 

Kateřina Bromová
Jsem žena, člověk, jemná bytost. Baví mě žít hru života. Baví mě se každý den učit a rozvíjet se k větší moudrosti a hlavně k radosti. Píšu transformační pohádky pro děti a rodiče. Pohádky, které vnáší mezi nás více lásky. Baví mě inspirovat lidi skrze mou tvorbu. Pro více informací o tom co dělám, se podívejte na www.astralek.cz
Komentáře