NÁŠ PŘÍBĚH

JAK TO MÁME DNES?


\"Astrálka jsem přečetl během jediné noci.\" \"Obvykle nečte, ale Astrálka přečetla během týdne.\" \"Koupila jsem si u vás 3 Astrálky, jeden pro mou neteřinku a synovce dalšího mám pro sebe a jednou pro mé vnoučátka, je to úžasná knížka. Jsem šťastná, že jsem mohla dát zatím nejhezčí dárek, přeji hodně štěstí.\" \"Půjčil jsem si knihu od kamarádky, přečetl jsem ji jedním dechem a koupil si 5 dalších, abych je mohl rozdat dál.\" 

Jsme autoři první české transformační pohádky Astrálek a Planeta Moudrosti. Od prosince je kniha v prodeji a nám chodí děkovné komentáře. Jsme vděční za každou prodanou knihu. Pozitivní ohlasy jsou naší hybnou silou, proto tvoříme dál. Již brzy se můžete těšit na příručku Astrálkův průvodce po planetě Zemi, velice transformační Deníček vděčnosti, deskovou hru, audio verzi, Astrálka v Anglickém překladu a zajisté nebude chybět i druhý díl Astrálek a planeta Země. Nejvíce nás však naplňuje to, že díky naší práci stále přibývá rodin, ve kterých se vědomě rozšiřuje láska a moudrost, a my toho můžeme být součástí.

NE VŽDY TO TAK BYLO


To, že jsme se dostali až sem, není náhoda, předcházelo tomu hodně věcí. Už odmala jsme byli hypnotizováni názory a myšlenkami, nejdřív jsme to všechno samozřejmě přijímali. Hodní rodiče nás učili co je dobré, co je špatné, co se smí a co se nesmí. Učili nás poslouchat, pana doktora, paní učitelku ve školce, babičku, dědečka, zkrátka a dobře všechny možné okol. Pak jsme šli do školy, kde v tom pokračovali učitelé a v neposlední řadě nám samozřejmě pomáhala televize. Člověk v tomto věku neví co je pravda a co ne a tak prostě věří a to se stalo i nám. Dnes už to víme, protože jsme prohlédli tu faleš, která nám byla vnucována jako pravda. Koukáte na televizi a tam vám říkají, že na bolest hlavy je jednoznačně paralen, tak dlouho to omývají dokola, až tomu uvěříme. Tak dlouho nás masírují tím, že maso z Lidlu je nejkvalitnější, až nás ani nenapadne, že je zde i jiná cesta než jíst maso. Příběhů je million a ty se předávají z generace na generaci. Takové největší uvědomění jsme zažili na střední škole, kdy už toho bylo moc. Neustále nám někdo říkal co je pravda a co pravdou není. Co můžeme dělat a co dělat nesmíme. Na co potřebujeme povolení. Kdy máme vstávat a kdy jít spát. Začali jsme si všímat, že ti co nám radí, nejsou šťastní žijí životy, které je nenaplňují.

BOD ZLOMU


Rozhodli jsme se věnovat osobnímu rozvoji. Vydali jsme se na cestu zpět do sebe, do svého srdce. Uvědomili jsme si, že veškerou moudrost máme v sobě a měli jsme ji tam už jako děti, ale systém, ve kterém dnes žijeme, nám ji vzal. Způsob žití dnešní společnosti je naprosto odlišný od toho přirozeného. Probudili jsme se ze vší té manipulace a vstoupili do světa moudrosti.

Začali jsme tvořit transformační pohádky, skrze tyto pohádky může proudit láska, moudrost a poznání do srdcí malých i dospělých. Pravdu dnes sdílíme skrze knihy, hry a další skvělé věci, na kterých pracujeme. Kdyby nebylo “období temna”, které jsme zažívali, tak to dnes asi neděláme. Víme, že je na tom většina lidí podobně, jako jsme byli kdysi my, a právě těmto lidem pomáháme probudit se. Lidem nám podobně smýšlejícím pomáháme rozvíjet ty důležité hodnoty.

Obsahem našich produktů tedy jsou a vždycky budou láska, moudrost, poznávání, vesmír, dobrodružství, přátelství a porozumění.

Anotace:

Milý človíčku, představujeme ti pohádku z Vesmíru, který žije ve smíru. Příběh o Astrálkovi a jeho dobrodružství.

Otevři knihu, pohodlně se usaď a vydej se na cestu po planetě Moudrosti. Nauč se s Astrálkem, jaké je to žít v lásce, radosti, harmonii a hojnosti. Nauč se, jak komunikovat se svým tělem a vyzkoušej si, jaké tajemství ukrývá meditace.

Astrálek, který prožil svůj předchozí život na planetě Zemi, poskytuje srovnání tehdejšího života a života na planete Moudrosti a své nově nabyté znalosti a schopnosti přenáší na další planety.

  • Ukázka knihy

    Stáhněte si ukázku 3 kapitol, ať víte, jak příběh vypadá.