Czech Spirit

Mám pro Vás báječnou zprávu.

S mým mužem rozjíždíme nový projekt jménem Czech Spirit.

Zajímá Vás o čem to je?

Máte chuť na sobě pracovat? Rozvíjet se? Hledáte se? Toužíte žít ve stavu trvalého štěstí a naplnění? Pak je video portál Czech Spirit právě pro vás.

Natáčíme přednášky, koncerty, semináře a rozhovory s různými lektory na téma osobního rozvoje. Od šamanů, přes meditace, báječnou hudbu až po FengShui. Neustále vyhledáváme nová a nová témata.

Díky internetu, nemusíte jezdit daleko, za Vaším oblíbeným mentorem. Stačí si doma udělat pohodlí a pustit video.

Jak celý projekt vznikl?

Vašek hledal své poslání. Rozhodl se, že se vydá na malý vision quest a odjel do lesa. Před lesem za sebou nechal vše staré a vstoupil dovnitř s přáním najít svou životní vizi.

Po dvou dnech půstu a meditace se mu vyjevilo, že chce lidem zprostředkovat moudrost skrze radost. Napadlo ho zorganizovat přednášky jinak, zábavněji, se zpěvem, občerstvením a závěrečnou diskuzí. Celé to natočit na video a dát na internet. Myšlenka videí ho ale natolik zaujala, že se nejdříve vydal cestou natáčení přednášek… a kdo ví, třeba se časem vyplní i zábavné přednášky organizovat.

 

Chcete se o Czech Spiritu dozvědět více? Podívejte se na www.czspirit.cz

Přeji Vám mír v srdci a co nejvíce radostných a pohodových dní 🙂

 

S láskou Catharine

Kateřina Bromová
Jsem žena, člověk, jemná bytost. Baví mě žít hru života. Baví mě se každý den učit a rozvíjet se k větší moudrosti a hlavně k radosti. Píšu transformační pohádky pro děti a rodiče. Pohádky, které vnáší mezi nás více lásky. Baví mě inspirovat lidi skrze mou tvorbu. Pro více informací o tom co dělám, se podívejte na www.astralek.cz
Komentáře