Cestování s dětmi

Bylo rozhodnuto. Pojedeme na dovolenou do Turecka. Začala jsem se těšit. Konečně zase poletím, užiji si moře, tepla a hlavně sluníčka. S přibývajícím těšením, ale také přibývaly starosti mého okolí.

„Může vůbec takhle malý do letadla?“ „Měli byste ho naočkovat.“ „Co ti uprchlíci, bude to bezpečné?“ Neustále obavy mých babiček ohledně mého syna mě pomalu, ale jistě, začínaly odrazovat.

Máme tedy jet? Nebude moc velké teplo? Zvládneme to? Odpočinu si vůbec? Otázka za otázkou, strach za strachem. Před dovolenou jsem se začala zamotávat do kola chaosu a stresu. „Právě pro to, musím jet, musím vypnout.“ Říkala jsem si. Rozhodla jsem se jít za svou komfortní zónu, vydat se vstříc dobrodružství a poprvé v životě cestovat s dítětem.

Cesta byla náročná, dvě hodiny vlakem, tři letadlem a další dvě autobusem. Ale stálo to za to přátelé. Nikdy mě nenapadlo, jak obohacující to může být. Díky Alexovi jsme se dostali do kontaktu a hovoru s novými lidmi, poznali nové přátelé a hlavně si odpočinuli.

Cestování s dětmi se může proměnit v peklo, například když nevydrží sedět a vztekají se opravdu hlasitě, ale zároveň jejich roztomilé tvářičky a láskyplná energie, rozzáří úsměv na nejedné tváři.

Mé poselství pro vás tedy je, nebojte se toho a jděte do toho

Přeji vám šťastnou cestu

P. S. O tom jak jsem cestovala já jsem vám natočila krátké video

S láskou a radostí

Catharine

 

Kateřina Bromová
Jsem žena, člověk, jemná bytost. Baví mě žít hru života. Baví mě se každý den učit a rozvíjet se k větší moudrosti a hlavně k radosti. Píšu transformační pohádky pro děti a rodiče. Pohádky, které vnáší mezi nás více lásky. Baví mě inspirovat lidi skrze mou tvorbu. Pro více informací o tom co dělám, se podívejte na www.astralek.cz
Komentáře