Pro všechny skvělé mámy a táty. Zasloužíte si to!


Předplatné na 6 měsíců ZDARMA

Vyzkoušejte Astrálkovo předplatné zcela zdarma na 6 měsíců a získejte tak originální vědomé pohádky pro Vaše ratolesti.

Každý měsíc píšeme pohádku pro děti, kterým skrze příběh předáváme principy jako je láska a vděčnost. Pohádky pro nás nejsou jen pouhou zábavou, ale způsobem, jak utvářet dětskou povahu a směřovat lidi k větší spokojenosti a naplnění.

Počet předplatných zdarma je limitován.

7 hlavních důvodů, proč pohádky tvoříme a co z toho můžete mít vy

Láska, vděčnost, úcta nebo pokora, to jsou hlavní pilíře všech příběhů. Chceme, aby děti dostali zábavu s přesahem.
Vyběr kvalitních pohádek není bůhví jak velký, chceme přispět svou hrstkou do mlýna a pomoci tak rodičům trávit s dětmi kvalitní čas.
Předáváme dětem napínavé příběhy, končící moudrým poučením, aby si rozšířili své obzory.
Tvoříme pohádky, které baví nejen děti, ale i rodiče a prarodiče. Nemusíte se u pohádek nudit, mohou být přínosné pro celou rodinu!
Vybral vhodnou pohádku může zabrat mnoho času, proto jsme vytvořili předplatné a každý měsíc Vám jeden příběh pošleme, abyste měli o starost méně a měli z čeho vybírat.
Víme, že chcete být co nejlepšími rodiči, stejně jako my. Pomáháme Vám na této cestě skrze pohádky o Astrálkovi. Víme, že chcete aby z dítěte vyrostl úžasný, moudrý, vědomý a zdravý jedinec.
Prostě rádi tvoříme a jsme kreativní. Děti jsou nám blízcí, proto jsme se kdysi dávno rozhodli psát pro ně pohádky s přesahem.

Předplatné na 6 měsíců ZDARMA

Roky zkušeností a přes 2000 prodaných tištěných knih vnesených do měsíčního předplatného

Vytvářet tištěné pohádky je poměrně složitý proces, k tomu mnoho práce s fyzickou distribucí a přitom jediné o co nám jde je vytvářet pro děti poutavé příběhy plné lásky a moudrosti. Jelikož tvorba příběhů je pro nás priorita číslo jedna, rozhodli jsme se, že je budeme distribuovat elektronicky formou elektrických knih a audioknih. Právě teď se tedy můžete zapojit a my vás rádi zasypeme množstvím originálních příběhů o Astrálkovi a jeho kamarádech.

3 kroky k předplatnému pohádek

Přihlásíte se k předplatnému zdarma, bez nutnosti zadávat kreditní kartu nebo jiné údaje k platbě. Vše je ZDARMA.

Přidáme Vás na seznam a vždy při úplňku Vám odešleme originální příběh o Astrálkovi a jeho kamarádech. 

Když budete po skončení 6 měsíčního období spokojeni, napíšete nám o prodloužení a můžete s námi pokračovat 🙂

Kateřina Rae

"Psaní pohádek je pro mě neskutečně vyživující, nejradši mám to flow"

Kateřina je autorka pohádek o Astrálkovi, tvůrce projektu Navždy Vděčný a zápisníku vděčnosti a také snová koučka a průvodkyně.

 

Jsem maminka tří dětí, ceremonialistka, spisovatelka, snová koučka, mentorka a spolumajitelka firmy WILD & COCO.
Miluji žít život naplno a proto se věnuji rozmanitým činnostem, které spojuje jedno a to je láska k lidem a víra ve spokojený život. V mládí jsem si však prošla velmi temným obdobím... Anorexie, bulime, dokonce i drogy a to vše vedlo depresím. Díky své citlivosti jsem chtěla život vzdát. Naštěstí, i s pomocí rodiny, jsem našla cestu, jak své problémy transformovat v poučení a také jsem našla cestu, jak svůj život žít v radosti a spokojenosti. "Když jsem mohla já, můžeš i ty." To je mé oblíbené motto. Můj extrémní případ mě naučil mnohé a já jsem za to velmi vděčná. Díky tomu mohu dnes inspirovat ostatní.

Josef Lohacz

"Podílet se na tvorbě pohádek o Astrálkovi je pro mě čest"

V běžném životě se zabývám financemi, Kateřině pomáhám s chodem všeho technického okolo pohádek a měl jsem tu čest, že jsem mohl napsat pár příběhů, což byla zábava. 

 

Astrálek je pro mě srdcová záležitost, kterou bych mohl dělat i zdarma, jelikož v ní vidím velký smysl a pomoc všem rodičům a dětem. Příběhy, které dokáže Kateřina vyplodit mě nikdy nenechají bez úsměvu a údivu a mé hlavní přání je, aby se dostali mezi co nejvíc rodičů. Na této cestě jsem s Kateřinou již od roku 2012, kdy vnikl nápad jako takový a během té doby jsme vydali tři tištěné knihy a potkali mnoho nadšenců do naší tvorby a za to jsem vděčný.

 

Přeji všem, ať jsou tyto příběhy inspirací a zábavou, kterou hledáte!

Jdete do toho s námi?

Počet předplatných zdarma je limitován.

Astrálek je kniha, která je neskutečná. Moje holčičky ji milují💞 Jak nikdy nevyžadovali čtení, které jsem xkrát nabízela.Teď prosí ať jim jdu číst a v ten moment upadají do snění s Astrálkem🥰

Astrálek nás velmi překvapil, jelikož poslední dva roky vnímáme transformaci a pracujeme na vlastním vývoji, tato pohádka je neuvěřitelně obohacující.. Jen bych uvítala ještě něco podobně duchovního pro muže a dospělé vůbec 🙂 Tolik AHA momentů, kolik jsem zažila s Astrálkem a tolik rituálů před spaním, jako říkat si, za co jsme vděční, nebo se smát na cizí lidi mi ještě žádná kniha nedala.. Děkuji a doufám v pokračování a vývoji...

Astrálek nepotřebuje reklamu.
Jsou to nádherná vyprávění, která chytí za srdce.
Je v nich tolik hluboké pravdy, citu a lásky, že se do nich tak ponoříme, jakoby se právě vše dělo.
Děkuji za jejich tvorbu.

Čteme teprve druhou kapitolu, knihu dětem nadělil Ježíšek a bylo velice těžké ji neotevřít dříve. Už teď ale vím, že objednat tuto knihu stojí za to. Je moc pěkně napsaná a hlavně je to kvalitní potrava pro dětskou duši. Takže jen tak dál a prosím o informaci, pokud vyjde nějaké pokračování. Toto chci svým dětem předávat. Děkuji