Astrálkovo živé divadlo 

Představení, které transformuje...

Představení

Divadelní interaktivní ztvárnění příběhu o Astrálkovi. Na tomto představení se vžijete do příběhu o vesmírné moudrosti a harmonii.

Interakce

Spolupracujte s Astrálkem na vyřešení situací, pomozte mu na jeho cestě. Na představení máte jedinečnou možnost ovlivnit průběh představení a vyzkoušet si techniku práce s energií.

Odcházíte s láskou v srdci

Z představení odcházíte nabití láskou a harmonií. Toto představení je harmonizační a může způsobit otevření mysli a srdce! 🙂

Kdo se podílí na tvorbě Astrálkovo živého divadla?

Dominika Býmová

Herečka

Zdeňka Háková

Produkce

Kateřina Kocanová

Produkce

Josef Lohacz

Produkce

Představení je na námět knihy Astrálek a planeta Moudrosti

Milý človíčku, představujeme ti pohádku z Vesmíru, který žije ve smíru. Příběh o Astrálkovi a jeho dobrodružství. Otevři knihu, pohodlně se usaď a vydej se na cestu po planetě Moudrosti. Nauč se s Astrálkem, jaké je to žít v lásce, radosti, harmonii a hojnosti. Nauč se, jak komunikovat se svým tělem a vyzkoušej si, jaké tajemství ukrývá meditace. Astrálek, který prožil svůj předchozí život na planetě Zemi, poskytuje srovnání tehdejšího života a života na planete Moudrosti a své nově nabyté znalosti a schopnosti přenáší na další planety.

Proč jsme napsali tuto knihu?

Píšeme pohádku o Astrálkovi, protože cítíme, že dnešním pohádkám něco chybí. Děti se na pohádky koukají, protože je to baví, my ale víme, že se z nich učí. Nasávají informace a zkoušejí se chovat stejně jako jejich hrdinové. Skrze příběh dětem velmi jednoduchou formou předáváme principy vedoucí ke šťastnému a radostnému životu v harmonii. Astrálek, který prožil svůj život jako člověk na Zemi nyní žije na planetě Moudrosti, kde se naučil jak žít radostně a jak být šťastný a s tím teď také pomáhá bytostem na dalších planetách. Dětem skrze příběh předáváme také návod jak se starat o své tělo i ducha formou cvičení a meditace. Podílejte se s námi na tvorbě této jedinečné pohádky a pomozte tak dětem nalézt své skutečné já. Své radostné já.