Jsme zpátky! Co se stalo? Kam jsme zmizeli?

Nechte mě povědět Vám krátký příběh, co se vlastně stalo...

Takhle jsme začali, byli jsme v podstatě děti, co právě dokončili střední školu, ale měli jsme velký, možná až obří sen a tím bylo přinést světu něco z toho, co jsme považovali za moudré. Inspirovat vlastním příkladem a změnit svět k lepšímu, akorát jsme nevěděli jak na to...

Ve změti mnoha myšlenek, snažíc se v životě zorientovat, jsem si uvědomil, že pokud se mají lidé změnit, tak musí začít od útlého věku. Jak se říká, starého psa novým kouskům nenaučíš a okamžitě mě napadlo vytvořit sérii pohádek pro děti, které budou fungovat v podstatě jako hypnóza s tím, že hypnotický obsah bude podněcovat harmonický a spokojený život a stejně jako nás vymývají média svými negativními zprávami, tak stejně tak my dokážeme vymýt dětské mozky k jejich prospěchu 😀 Nadšeně jsem šel za svou \"bývalou\" spolužačkou Kateřinou, protože jsem věděl, že kdysi říkala, že jednou chce napsat pohádku pro děti. A TOHLE VÁS POBAVÍ. Do dnes Kateřina tvrdí, že nikdy nic takového neřekla, tak kde jsem na to přišel? Že by osud?

Přestože to krásně začalo, tak se později ukázalo, že má celý projekt shořet na popel a i přes velké počáteční úspěchy a nadšení lidí vše zkončilo tragédií, o které Vám chci dnes vyprávět. 

Ahoj Kamarádi, knížku jsem vyzvedla včera a večer u svíček se do ní začetla 🙂 je to milý a krásný příběh. Schovám pro potomky a určitě do ní občas nahlédnu jen tak pro sebe. Pokračujte ve své práci, stojí to za to. Díky Kateřina
Kateřina
Astrálek nás velmi překvapil, jelikož poslední dva roky vnímáme transformaci a pracujeme na vlastním vývoji, tato pohádka je neuvěřitelně obohacující.. Jen bych uvítala ještě něco podobně duchovního pro muže a dospělé vůbec 🙂 Tolik AHA momentů, kolik jsem zažila s Astrálkem a tolik rituálů před spaním, jako říkat si, za co jsme vděční, nebo se smát na cizí lidi mi ještě žádná kniha nedala.. Děkuji a doufám v pokračování a vývoji...
Anonym
Dobrý den,moc děkuji za krásný prožitek s knihou Astrálek a planeta moudrosti.Je napsaná velmi srozumitelně a s láskou. Děkuji ,že předáváte tyto moudra dál. Z knihy je cítit, že píšete svoje prožitky. Moc Vám za to děkuji a těším se na další díly. Přeji Vám sluníčko v duši. Alena
Alena
Čteme teprve druhou kapitolu, knihu dětem nadělil Ježíšek a bylo velice těžké ji neotevřít dříve. Už teď ale vím, že objednat tuto knihu stojí za to. Je moc pěkně napsaná a hlavně je to kvalitní potrava pro dětskou duši. Takže jen tak dál a prosím o informaci, pokud vyjde nějaké pokračování. Toto chci svým dětem předávat. Děkuji
Anonym

Měli jsme obrovské sny, napsali jsme první díl našeho příběhu o Astrálkovi a věděli, že jsme na samé začátku neuvěřitelné cesty. Stali jsme se spisovateli...Bylo to neuvěřitelné. Během prvních měsíců se prodalo stovky knih a čtenáři byli nadšení, stejně jako my. Chodilo nám neuvěřitelný množství nápadů, co dalšího bychom mohli dělat. \"Vytvoříme deskovou hru\", \"Uděláme pexeso a místo obrázků tam dáme afirmace\", vykřikoval jsem nadšeně. Kateřina byla také nadšená, možná ještě více než já a vše se zdálo skvělé a v tu dobu také bylo. 

Takhle dopadla naše tvorba po 2 letech.

Měli jsme tři knihy, na které jsme dostávali skvělé ohlasy a cesta pokračovala...Dnes ale nic z toho nefunguje. Lidé nám píšou, kde se dají pohádky o Astrálkovi sehnat a my jim bohužel nemáme jak pomoci. Možná v antikvariátu? Nebo zkuste hledat na netu...

Vytvořili jsme pexeso a zápisník vděčností

V tvorbě jsme nadšeně pokračovali, ale ne všechno mělo takový úspěch, jaký jsme chtěli a to bylo zřejmě jedním z hlavních důvodů, proč jsme se později měli ocitnout v situaci, kdy nic nemělo cenu a celá tvorba a spolupráce skončila fiaskem.

Po několika letech jsme vypadali takto...

Astrálka čte celé česko!

Když vzpomínám, jak to úspěšně vše probíhalo, divím se, že to celé skončilo...Měli jsme našlápnuto k velkým výsledkům, Astrálek se stával fenoménem a nás neskutečně naplňovalo, že můžeme tuto práci dělat. Zřejmě to bylo několik nešťastných rozhodnutí, které celou záležitost trochu zbrzdili, možná to byl zase osud, paradoxně ten samý osud, který byl u počátku a pomohl nám, TEN SAMÝ OSUD VŠE UKONČIL BĚHEM NĚKOLIKA HODIN.

Astrálkovo živé divadlo, poslední počin před katastrofou...

Psal se rok 2018 a Kateřinu napadlo, jelikož měla velký sen, oživit Astrálka formou divadla a mě to přišlo jako briliantní nápad. Neříkám, že nebyl, ale v záchvatu radosti z tvorby jsme ne uplně dobře vymysleli, jak to všechno bude fungovat.

Překážka na cestě

Nikdo nezapomene, když na konci roku 2019 udeřila Covidová infekce a celý svět se ve strachu zastavil. Byli jsme uprostřed nacvičování divadelní hry. Nikdo nevěděl, co bude a tak jsme byli nuceni nacvičování přerušit. V tu dobu jsem již pociťoval, že naše tvorba ztrácí momentum. Knihy se sice prodávaly dobře, ale zbytek produktů tak dobře ne. Potřebovali jsme investovat hodně času na propagaci naší tvorby a trochu jsme se v tom plácali. Vytvořit něco je jedna věc, ale prodat to je pak úplně jiná disciplína a to nám zřejmě tolik nešlo. 

A pak se to stalo...

Jedno krásné ráno jsem se vzbudil a našel jsem na telefonu následující zprávu: \"Hořííííí!\" Sklad hoří, firma shořela!\". Rozesmál jsem se...Ironie osudu...Před třemi dny jsem měl perfektní nápad, tedy byl jsem okolnostmi trochu dotlačen, musel jsem veškeré naše zboží přesunout do externího skladu. A právě tehdy se to stalo. Celé naše úsilí hořelo, hasiči vše zalili vodou a když bylo po všem, procházel jsem se troskami skladu a lovil mezi knihami vše, co by se dalo zachránit.... 

Škoda za deset milionů korun a dva vyhořelé sny o změně světa k lepšímu. Nastalo ticho...A trocha obviňování...A pak ještě více obviňování, ale i krásná sebereflexe...Byli jsme oba zklamaní a také vyhořelí. Pojistku jsme neměli, takže roky budování doopravdy shořeli a my neměli sílu, finance a možná ani chuť vše rozjet odznova.  

Dvě rozdílné cesty, žádný Astrálek

Uběhli týdny, pak měsíce a z měsíců se stali roky...V jednu chvíli jsme sice měli záchvat, že povstaneme z popela jako fénix, ale nakonec jsme se jen vyváleli v popelu jako mimino a nepovstali. Když se ohlížím na zpět, nelituji jediného dne, vše se stalo a nic bych neměnil, život má občas svůj plán, jak se věci vyvinou.

Pohádky, příběhy... to je to nejdůležitější!

Pořád jsem si říkal, že kdyby už nic jiného, tak ty příběhy se musí dostat mezi lidi, je strašná škoda, že nejsou k dostání, že nevznikají další. Poslal jsem Kateřině video vzkaz, na který se můžete podívat také.

Říkal jsem si, že ikdyby měli příběhy vznikat beze mě, tak hlavně ať vznikají.

NĚKOLIK MĚSÍCŮ POTÉ...

\"Kateřino, ráno jsem dostal jasný impuls, chtěl bych pokračovat v tvorbě Astrálkovo pohádek, moc bych si přál, aby vznikaly další pohádky, můžeme udělat měsíční pohádky, jak jsme vždycky chtěli, nebude to tak náročný, jako tištěné knihy, pojď do toho!\" Nahrál jsem jí hlasovku.

\"Ano, Josefe jsem pro, pojďme se sejít a dohodneme se, jak dál.\"

\"Nemůžu tomu uvěřit, fakt?\" Poslal jsem zprávu zpět 😀

Sešli jsme se v kavárně. Bylo to přes léto a vyříkali jsme si vše, co bylo třeba. Nebudu Vám sdílet důvěrné detaily, to možná někdy jindy, ale dohodli jsme se, že s velkou radostí oživíme celý projekt, Kateřina bude psát příběhy a já se postarám o zbytek, tedy webovky, reklamy a podobně. Držte nám palce, jsme o několik let starší, chytřejší a i moudřejší. Naše cesta pokračuje a my máme nesmírnou radost, že Vás můžeme přizvat a rovnou Vám nabídnou nekonečné množství příběhů, tak jak jsem si vždycky přál.

Takže co teď? Jsme zpátky? Začneme opět tvořit a oživíme Astrálkovo příběhy? Přineseme dětem kvalitní zábavu, kterou si zaslouží? Má o to vůbec ještě někdo zájem?

YES! Co teď bude?

Právě teď píšeme další příběhy a dáváme dohromady nové webové stránky. Příběhy nebudeme tisknout formou knihy, alespoň ne teď, ale budeme je vydávat v elektronické verzi a možná formou audioknihy. Jak říkám, hlavní jsou příběhy! Fungovat to bude tak, že zaplatíte měsíční předplatné a při každém úplňku Vám zašleme zbrusu nový příběh, samozřejmě o Astrálkovi a jeho dobrodružstvích. 

Chceme, aby chvíle s Astrálkem byla chvílí rituální, kdy se sejdou rodiče s dětmi a stráví společně krásnou chvíli nad příběhy, které přináší radost, inspiraci, moudrost a rádi bychom, aby tyto příběhy byli kotvou v dnešní uspěchané a nepříliš lehké době. 

Pokud Vás to oslovilo, tak pro Vás máme nabídku...Veškeré detaily naleznete níže.

  • O každém úplňku Vám pošleme jedinečný příběh. Zapojte se teď a podpořte tím začátek...

 

  • Dostanete měsíční předplatné Astrálkovo příběhů, vždy při úplňku s možností zrušení kdykoliv.
  • 10 z Vás dostane poslední výtisky knihy "Astrálek a planeta Země", jejíž dotisk je ve hvězdách.

Pořídit svým dětem měsíční pohádky při úplňku >>

"Moje svědectví a vyprávění tady končí, pokračování můžete psát dál VY svou podporou...Díky za pozornost a držte nám palce."

Zde si ještě můžete přečíst na jakých základech stavíme:

Láska

Naše knihy a další produkty jsou tvořené s láskou. Milujeme život a tento postoj skrze knihy šíříme dále. Tento záměr je našim poselstvím a naplněním 🙂

Vděčnost

Cestou ke štěstí je vděčnost, a právě proto je naším dalším pilířem. Nabízíme Vám proto produkty, které principy vděčnosti obsahují 🙂

Dobrodružství

Jedinečné příběhy, které nemájí obdoby. Dobrodružství, která jsou o pochopení, vděčnosti, putování a transformaci.